mojeauto.pl > Centrum informacyjne > Z nami na AMI

Z nami na AMI

Tradycyjnie już, Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl uruchomiła serwis specjalny AMI (Auto Mobil International) Lipsk 2007. W tym roku na odwiedzających czeka 50 marek, w tym ponad 100 premier samochodów osobowych i dostawczych, ponadto wiele atrakcyjnych pokazów i spektakularnych wydarzeń.

Międzynarodowe Targi Samochodowe Auto Mobil International są obecnie jedną z najszybciej rozwijających się imprez wystawienniczych w Europie. Podczas nadchodzącej 17. już edycji targów AMI od 14 do 22 kwietnia blisko 470 wystawców zaprezentuje auta, których europejskie ulice jeszcze nie znają. Reprezentowane będą samochody osobowe i dostawcze, lekkie pojazdy użytkowe, offroad, tuning, akcesoria i usługi związane z motoryzacją.

Bezpośrednią relację z pokazów tej jedynej w swoim rodzaju wystawy motoryzacyjnej przeprowadzi ekipa redakcji mojeauto.pl. Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl zaprasza wielbicieli i pasjonatów motoryzacji do wirtualnego salonu budzących zachwyt premierowych modeli samochodów.

W uruchomionym na stronach mojeauto.pl serwisie AMI Lipsk 2006 można znaleźć wszystkie informacje o historii, relacje z poprzednich edycji oraz przewodnik po nadchodzącej 17. już edycji targów AMI. Dla wszystkich wybierających się na to ważne wydarzenie branży motoryzacyjnej mojeauto.pl przedstawia informacje ułatwiające dotarcie do celu. Już teraz można zamówić bilety, dołączyć do zorganizowanych wyjazdów grupowych z Polski, a dla osób planujących podróż własnym pojazdem przedstawiono możliwe trasy dojazdowe.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.amilipsk.mojeauto.pl