mojeauto.pl > Centrum informacyjne > Motobiznes - nowy serwis w mojeauto.pl

Motobiznes - nowy serwis w mojeauto.pl

W ramach portalu motoryzacyjnego mojeauto.pl wytarował serwis informacyjny Motobiznes skierowany do przedsiębiorców i menedżerów.

Według dostępnych danych statystycznych (badanie MegaPanel PBI/Gemius), mojeauto.pl niemal dwukrotnie częściej niż przeciętnie w Internecie odwiedzają właściciele przedsiębiorstw, wyższa kadra menedżerska i osoby prowadzące działalność gospodarczą.

 Motobiznes jest odpowiedzią na oczekiwania tej grupy Użytkowników. W serwisie prezentowane są treści dotyczące tematyki użytkowania i zarządzania samochodami zarówno w firmie z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w wielkiej korporacji. Treści te zostały podzielone na główne działy tematyczne: "Auto Firmowe", "Zarządzanie Flotą", "Testy Samochodów Firmowych". Nie zabraknie również aktualności związanych rynkiem motoryzacyjnym oraz jego otoczeniem prawno-gospodarczym wraz z komentarzami czołowych ekspertów, analityków i uznanych praktyków branży. Do serwisu włączony został ponadto system umożliwiający poszukiwanie samochodów wg kryterium możliwości odliczenia podatku VAT.

Serwis powstaje przy współpracy z serwisami internetowymi flota.com.pl i autofirmowe.pl.

www.motobiznes.mojeauto.pl