mojeauto.pl > Centrum informacyjne > mojeauto.pl i wirtualna polska razem

mojeauto.pl i wirtualna polska razem

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl udostępniła konfigurator samochodów nowych w portalu Wirtualna Polska.

Konfigurator samochodów jest interaktywnym narzędziem umożliwiającym Internautom samodzielną analizę oferty sprzedaży samochodów nowych dostępnych na polskim rynku – wybór marki, modelu i wersji samochodu, określenie kolorystyki nadwozia i dobór wyposażenia opcjonalnego z automatycznym przeliczeniem ceny. W stale aktualizowanej bazie dostępne są szczegółowe prezentacje kilku tysięcy samochodów nowych rożnych marek. Każdy z zainteresowanych użytkowników może wysłać do wybranego dealera zapytanie ofertowe. Zapytania te są obsługiwane przez kilkuset dealerów różnych marek, z terenu całego kraju. Obok szczegółowej charakterystyki samochodu, w konfiguratorze dostępne są również informacje o promocjach, jakimi dany model jest objęty oraz oferty finansowania zakupu samochodu (kredyt, leasing) czy jego ubezpieczenia.

– „Konfigurator jest znakomitym uzupełnieniem serwisu moto.wp.pl. Odwiedzający nas internauci znajdą w nim teraz nie tylko nowości i ciekawostki ze świata motoryzacji, ogłoszenia motoryzacyjne czy narzędzia służące ocenie i wycenie używanych samochodów, ale również kompleksową informację na temat cen i wyposażenia nowych aut, dostępnych na naszym rynku.” – mówi Marek Wieliński, Koordynator Serwisu Moto w portalu Wirtualna Polska.

„Konfigurator samochodów nowych jest, w formie udostępnianej przez nas już od 2000 roku, narzędziem unikalnym. Pozwala na wyszukanie odpowiedniego samochodu i sfinansowanie jego zakupu bez konieczności odwiedzania wielu salonów dealerskich i instytucji finansowych. Te Klient odwiedzi już tylko w celu podpisania umowy i odbioru nowego samochodu. Cieszymy się bardzo, że konfigurator możemy udostępnić również Użytkownikom Wirtualnej Polski!” – mówi Michał Kluba, Prezes Zarządu Internet Service SA, operatora serwisu mojeauto.pl.

Konfigurator jest dostępny pod adresem www.nowe.mojeauto.pl oraz http://konfigurator.moto.wp.pl/autowyszukiwarka/