mojeauto.pl > Centrum informacyjne > Genewskie salony w mojeauto.pl

Genewskie salony w mojeauto.pl

Od wczoraj na stronach mojeauto.pl można zwiedzić jeden z największych salonów samochodowych w Europie – Targi Samochodowe w Genewie 2007. W specjalnym serwisie informacyjnym wysłannik mojeauto.pl na gorąco informuje o najważniejszych wydarzeniach z tegorocznej wystawy.

Pod internetowym adresem: http://www.motogazeta.mojeauto.pl/genewa2007 wielbiciele i pasjonaci światowej motoryzacji znajdą szereg aktualnych informacji o zbliżających się targach i ich ponad stuletniej historii. „W jednym miejscu przygotowaliśmy zbiór tegorocznych światowych i europejskich premier oraz samochodów koncepcyjnych. Codziennie zamieszczane będą nowe zdjęcia lśniących samochodów i pięknych dziewczyn wraz z autorskimi relacjami naszego wysłannika” – mówi Wojciech Traczyk, Redaktor Naczelny mojeauto.pl.

 

Tegoroczne 77. Targi Samochodowe w Genewie są miejscem ponad 80 światowych i europejskich premier. Na 77 000 metrów kwadratowych zostanie zgromadzona liczba 250 wystawców, którzy przez dziesięć dni będą prezentować swoje samochody i akcesoria przed blisko 700 000 widownią.

 

 

Targi samochodowe Genewa 2007 z mojeauto.pl :

http://www.motogazeta.mojeauto.pl/genewa2007