mojeauto.pl > Centrum informacyjne > Centrum prasowe

Centrum prasowe

Już po raz kolejny na stronach Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl opublikowany został najnowszy raport awaryjności DEKRA. Raport DEKRA 2010 powstał w oparciu o wyniki ponad 15 milionów przebadanych samochodów w okresie od w okresie od października 2007 do września 2009.
Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl udostępniła konfigurator samochodów nowych w portalu Wirtualna Polska.
Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl po raz kolejny opublikowała na swoich stronach raport awaryjności DEKRA. Najnowsza edycja raportu powstała na podstawie badań technicznych ponad 15 milionów samochodów przeprowadzonych przez organizację DEKRA na terenie Niemiec.
Już po raz piąty poznaliśmy rozstrzygnięcia plebiscytu na Internetowy Samochód Roku. Drugi raz w historii nagrodę zdobył Ford Focus, ciesząc się w minionym roku największym zainteresowaniem Internautów.
Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl uruchomiła najnowszą wersję konfiguratora samochodów nowych. Zmienione zostały całkowicie wygląd i funkcjonalność tego unikalnego narzędzia, popularnego wśród internautów poszukujących nowego samochodu.
Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl uruchomiła najnowszą wersję konfiguratora samochodów nowych. Zmienione zostały całkowicie wygląd i funkcjonalność tego unikalnego narzędzia, popularnego wśród internautów poszukujących nowego samochodu.
Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl opublikowała po raz kolejny raport awaryjności DEKRA. Raport powstał na podstawie badań technicznych ponad 15 milionów samochodów przeprowadzonych przez organizację DEKRA na terenie Niemiec w okresie od października 2005 do października 2007 roku.
Skoda Fabia okazała się najbardziej popularnym modelem w Internecie w 2007 roku, zwyciężając w końcowej klasyfikacji rankingu Top Ten mojeauto.pl i zdobywając tym samym tytuł Internetowego Samochodu Roku 2007. Kolejne miejsca na podium zajęły Honda Civic i Kia cee'd.
Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl uruchomiła dwa nowe serwisy dedykowane kierowcom: zjedzwdrodze.pl i drogiwpolsce.pl
Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl zaprezentowała nową odsłonę portalu. Zmienione zostały całkowicie wygląd i funkcjonalność strony głównej oraz kluczowych serwisów kontentowych.
Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl uruchomiła kolejny serwis dedykowany kierowcom. Tym razem serwis dla zainteresowanych budową infrastruktury drogowej w Polsce.
Na stronach Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl opublikowany został ranking najmniej i najbardziej awaryjnych samochodów roku 2006. Ranking został przygotowany przez redakcję mojeauto.pl w oparciu o przekazaną przez DEKRA bazę danych – raport usterkowości.
Tradycyjnie już, Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl uruchomiła serwis specjalny AMI (Auto Mobil International) Lipsk 2007. W tym roku na odwiedzających czeka 50 marek, w tym ponad 100 premier samochodów osobowych i dostawczych, ponadto wiele atrakcyjnych pokazów i spektakularnych wydarzeń.
Koniec zimy cieszy wszystkich. Robi się coraz cieplej. Budzi się przyroda. Budzą się nasze zmysły. Dokładnie w takim klimacie powstał serwis specjalny "Idzie wiosna!" w mojeauto.pl.
15 marca, podczas uroczystej gali w Warszawie zaprezentowane zostały wyniki rankingu TOP 10 mojeauto.pl. Głównym punktem gali było oficjalne uhonorowanie laureatów III edycji plebiscytu INTERNETOWY SAMOCHÓD ROKU 2006. Internetowym Samochodem Roku 2006 została Honda Civic.
W lutym użytkownicy Cafe News poszukujący informacji na temat motoryzacji najczęściej korzystali z kanału mojeauto.pl.
Od wczoraj na stronach mojeauto.pl można zwiedzić jeden z największych salonów samochodowych w Europie – Targi Samochodowe w Genewie 2007. W specjalnym serwisie informacyjnym wysłannik mojeauto.pl na gorąco informuje o najważniejszych wydarzeniach z tegorocznej wystawy.
Redakcja mojeauto.pl podsumowała testy i prezentacje samochodów, które w 2006 roku zagościły w mojeauto.pl. Te najczęściej porównywane przez Internautów, najbardziej spektakularne, a także te, które na długo pozostały w pamięci, znalazły się w specjalnym raporcie Testy 2006 www.motogazeta.mojeauto.pl/testy_2006
Na stronach www.mojeauto.pl powstał specjalny serwis motoEkspert o charakterze ekspercko-poradnikowym, który ma za zadanie przybliżyć i wytłumaczyć wszelkie aspekty użytkowania samochodu zarówno pod względem prawnym jak i technicznym.

W ramach portalu motoryzacyjnego mojeauto.pl wytarował serwis informacyjny Motobiznes skierowany do przedsiębiorców i menedżerów.
Strona 1 z 9