Serwisy

Serwisy mojeauto.pl:  Auta Nowe, Auta Używane, Motogazeta, Finanse, Motoekspert, Autogaleria, Mojeauto.TV, Sklep.

 

samochody nowe

Auta Nowe (www.nowe.mojeauto.pl)

Serwis oparty jest na unikalnej bazie danych, tzw. „konfiguratorze samochodów nowych”. Konfigurator jest interaktywnym narzędziem umożliwiającym użytkownikom samodzielną analizę oferty sprzedaży samochodów nowych dostępnych na polskim rynku. W bazie dostępne są szczegółowe prezentacje kilku tysięcy samochodów nowych rożnych marek. Obok konfiguratora udostępnione są dodatkowo bazy danych:
- promocje (prezentacja aktualnych promocji na samochody nowe),
- samochody z pełnym odliczeniem podatku VAT,
- auta „od ręki” (oferty sprzedaży samochodów nowych wprowadzane bezpośrednio przez dealerów),
- rekomendowani dealerzy (lista dealerów polecanych przez mojeauto.pl),
- prezentacje nowości rynkowych,
- testy zderzeniowe Euro NCAP,
- strony marek i modeli z zebranymi z całego portalu informacjami dotyczącymi danej marki czy modelu samochodu.
W serwisie umożliwione zostało wyszukiwanie samochodów również wg podziału na samochody osobowe, samochody dla firm oraz samochody luksusowe.

 

samochody używane

Auta Używane (www.uzywane.mojeauto.pl)

Serwis Auta Używane jest bazą z ogłoszeniami sprzedaży samochodów używanych. W serwisie prezentowane są oferty użytkowników indywidualnych oraz współpracujących z mojeauto.pl w ramach programu multidealer24  dealerów i komisów samochodowych. Baza ogłoszeń to kilka tysięcy aktualnych ofert pochodzących wyłącznie z sieci Internet.

 

 

motogazeta

Motogazeta (www.motogazeta.pl)

Motogazeta jest serwisem informacyjnym mojeauto.pl. Prezentowane są w nim informacje z branży motoryzacyjnej skierowane do wszystkich zainteresowanych samochodami zarówno zawodowo, jak i  hobbystów i pasjonatów. Wiadomości zamieszczane są w odpowiednich kategoriach: Aktualności, Premiery, Sport, Technika, Samochody Użytkowe, Finanse i Prawo, Testy, Polskie Drogi, Trybuna mojeauto.pl oraz Mapa Polskiej Motoryzacji.

W każdą środę redakcja opracowuje Newsletter Motoryzacyjny – biuletyn informacyjny z przeglądem najważniejszych dla branży wydarzeń mijającego tygodnia.

 

finanse

Finanse (www.finanse.mojeauto.pl)

Serwis Finanse to centrum finansów motoryzacyjnych. Na stronach serwisu zamieszczone zostały oferty kredytów samochodowych, leasingu i ubezpieczeń komunikacyjnych.

 

 

motoekspert

Motoekspert (www.motoekspert.mojeauto.pl)

W serwisie zawarte są informacje i porady związane z tematyką użytkowania samochodu pod względem technicznym i prawnym. Serwis powstaje przy udziale ekspertów z różnych dziedzin około motoryzacyjnych, a także daje użytkownikowi możliwość zgłoszenia indywidualnego problemu związanego z konkretną tematyką.

 

autogaleria

Autogaleria (www.autogaleria.mojeauto.pl)

W serwisie prezentowane są tysiące galerii zdjęć motoryzacyjnych - zdjęcia samochodów z pokazów premierowych i testów redakcji mojeauto.pl, relacje z targów, wydarzeń i eventów, galerie z budowy dróg i autostrad, zdjęcia fabryk i inwestycji motoryzacyjnych.

 

 

mojeauto.tv

Mojeauto.TV (www.mojeauto.tv)

Mojeauto.TV to obszerny katalog filmów związanych z motoryzacją, Nie brak w nim własnych produkcji redakcji portalu mojeauto.pl z testów samochodów, targów, premier i innych ciekawych wydarzeń motoryzacyjnych.

 

 

sklep mojeauto

Sklep (www.sklep.mojeauto.pl)

Sklep z akcesoriami motoryzacyjnymi. Najlepsze ceny na opony, felgi, bagażniki, GPS, foteliki samochodowe i car audio.